RR Reaguj Ratuj Michał Romasz • Kursy pierwszej pomocy gdańsk

RR Reaguj Ratuj Michał Romasz • Kursy pierwszej pomocy gdańsk Kazimierza Wielkiego 40, 80-180 Gdańsk Tel.: 695 134 533 https://reagujratuj.pl
RR Reaguj Ratuj Michał Romasz • Kursy pierwszej pomocy gdańsk
RR Reaguj Ratuj Michał Romasz • Kursy pierwszej pomocy gdańsk

Profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy cieszą się dużym zainteresowaniem mimo, iż wiele osób już uczestniczyło w podobnych zajęciach w szkole lub przed egzaminem na prawo jazdy. Dzieje się tak dlatego, iż zajęcia przeprowadzane w powyższych warunkach raczej nie są na wysokim poziomie, z kolei kursy pierwszej pomocy w Gdańsku, które są organizowane przez firmę ReagujRatuj, są poparte wiarygodnymi referencjami i uznaniem. Na uwagę zasługuje przede wszystkim sprzęt używany podczas szkoleń. Manekiny przeznaczone do ćwiczeń praktycznych spełniają wszystkie normy unijne, wyglądają dużo lepiej niż te szkolne, a przede wszystkim są o wiele bardziej funkcjonalne. Każdy kursant może bowiem otrzymać podsumowanie zbiorcze, na podstawie którego może prześledzić czynione postępy oraz dowiedzieć się, co może zrobić lepiej następnym razem.

Dodatkowo firma dysponuje licznymi narzędziami pomocniczymi. W ofercie jest między innymi symulator pożaru, który jest oczywiście w pełni bezpieczny, a przy tym bardzo wiarygodny. Kursanci mogą wykonywać ćwiczenia, kiedy wokół unosi się dym i zapach spalenizny.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Skwer Kościuszki, 13 Gdynia
Czytaj o firmie

DentiCo

Kołobrzeska, 5 Gdańsk
Czytaj o firmie

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Maurycego Beniowskiego, 1 Gdańsk
Czytaj o firmie