Zarządzanie wspólnotami • PITERSON Sp. z o.o. Warszawa

Zarządzanie wspólnotami • PITERSON Sp. z o.o. Warszawa Filtrowa 68, 02-057 Warszawa Tel.: +48 (22) 401 33 03 https://piterson.pl/
Zarządzanie wspólnotami • PITERSON Sp. z o.o. Warszawa
Zarządzanie wspólnotami • PITERSON Sp. z o.o. Warszawa

Piterson to firma, której specjalnością jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie. Firma wyróżnia się profesjonalizmem i rzetelnością, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję klientów. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 10 lat, a jego oferta widnieje na stronie piterson.pl.

Obsługa wspólnot mieszkaniowych obejmuje szereg działań. Przede wszystkim fachowcy, na samym początku współpracy, przeprowadzają audyt dokumentacji. Sprawdzają, czy była ona dotychczas prowadzona właściwie, upewniają się, czy jest kompletna. Wyniki audytu są prezentowane zarządowi wspólnoty. Co więcej, firma Piterson przejmuje na siebie wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości, a także obsługą kwestii technicznych. Mieszkańcy mogą za pośrednictwem sprawnego systemu informatycznego poruszać różne kwestie – wszystkie zapytania są rozpatrywane możliwie jak najszybciej.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj o firmie

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Obozowa, 60 Warszawa
Czytaj o firmie

Solispharm Sp. z o. o.

Namysłowska, 21 Warszawa
Czytaj o firmie