Urządzenie AED

Urządzenie AED Fabryczna 45, 43-100 Tychy Tel.: 786 86 80 32 https://hsmedical.pl/
Urządzenie AED
Urządzenie AED

Wiesz, co to takiego PAD? Nie? Najwyższa pora się tego dowiedzieć! Wchodząc na hsmedical.pl, dowiesz się, że PAD to inaczej Publiczny Dostęp do Defibrylacji. Celem tej ogólnopolskiej kampanii jest poprawa świadomości społecznej i obniżenie liczby zgonów wśród ludzi z nagłym zatrzymaniem akacji serca. Teraz takich zgonów w samej tylko Europie odnotowuje się 400 000. Wielu z tych zgonów można by uniknąć, gdyby w każdym miejscu publicznym było przynajmniej jedno automatyczne urządzenie AED. Takie elektrowstrząsy uruchomione automatycznie przez urządzenie, po uprzednim wykonaniu EKG i natychmiastowym przeanalizowaniu jego wyników, jest w stanie szybko wznowić akcję serca u poszkodowanego.

Pamiętajmy o tym i nie wahajmy się użyć urządzenia AED w razie potrzeby, nie zaszkodzimy nim poszkodowanemu, wręcz przeciwnie, im szybciej zastosujemy AED u osoby po NZK, tym jest większa szansa, że uratujemy jej zdrowie, a nawet życie.

Wyślij opinię na temat firmy.


Komentarz opublikowany przez: Jan Adamczyk
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

AED czyli automatyczny elektroniczny defibrylator to urządzenie do prowadzenia akcji ratunkowej, które spotkamy na dworcach lub np. w centrach handlowych. Oczywiście nie wszędzie, ale z dostępnością jest coraz lepiej.

Ocena: 4

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Iluzjonista Konrad Mościński

Jana Kiepury, 25 Sosnowiec
Czytaj o firmie

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

Komorowskich, 29 Żywiec
Czytaj o firmie

tapetuj.pl Sklep internetowy

Sienkiewicza, 48b Tarnowskie Góry
Czytaj o firmie