Rusztowanie warszawskie używane • P.H.U. MEK BUD Mieczysław Nikoniuk

Rusztowanie warszawskie używane • P.H.U. MEK BUD Mieczysław Nikoniuk Kodeńska 69, 21-530 Piszczac Tel.: (83) 377-81-05 http://mekbud.pl
Rusztowanie warszawskie używane • P.H.U. MEK BUD Mieczysław Nikoniuk
Rusztowanie warszawskie używane • P.H.U. MEK BUD Mieczysław Nikoniuk

Rusztowania budowlane dają dostęp do miejsc znajdujących się na dużych wysokościach. Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze od tradycyjnej drabiny, a to za sprawą możliwości bezproblemowego i swobodnego przemieszczania się zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Rusztowania budowane są z drewnianych kładek montowanych na stelażu. Jest on  produkowany z metalu oraz tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje te łączone są ze sobą na miejscu przykładowo na placu budowy, a do ich montażu nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia oraz duża wiedza.

Rusztowania są nieocenione w przypadku prac archeologicznych, malarskich, elewacyjnych oraz wielu innych. Sprawdzą się one także w pracach górniczych, ponieważ służą do podtrzymywania wykopanych tuneli. Wszystkie osoby, które nie chcą przepłacać, mogą zdecydować się na rusztowanie warszawskie używane lub inne modele dostępne w asortymencie przedsiębiorstwa Mekbud. Firma ta od samego początku działalności stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu, oferując mu sprawdzone rozwiązania na lata.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Biocent Sp. z o.o.

Do Dysa, 5 Lublin
Czytaj o firmie

EFEKT - szkoła języków obcych

M. Curie-Skłodowskiej, 38 Lublin
Czytaj o firmie

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Janowska, 66a Lublin
Czytaj o firmie