Wesołe Przedszkole - Przedszkola Sosnowiec

Wesołe Przedszkole - Przedszkola Sosnowiec Ostrogórska 21, 41-200 Sosnowiec Tel.: +48 696 442 990 https://wesole-przedszkole.edu.pl/
Wesołe Przedszkole - Przedszkola Sosnowiec
Wesołe Przedszkole - Przedszkola Sosnowiec

Szukasz przedszkola w Sosnowcu, które cieszy się dobrymi opiniami rodziców? Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczny pobyt w placówce, a także możliwość udziału w rozwijających zajęciach edukacyjnych? Wybór przedszkola nie należy do łatwych decyzji, gdyż bardzo często jest to pierwsza placówka, do której posyła się dziecko. Ta decyzja może znacząco wpłynąć na dalszy rozwój Twojej pociechy. Do wyboru masz liczne przedszkola w Sosnowcu, a wśród nich znajduje się m.in. wyjątkowe Wesołe Przedszkole. To placówka zasługująca na Twoją szczególną uwagę ze względu na profesjonalną kadrę pedagogiczną i urozmaicony program zajęć. Osoby prowadzące zajęcia odznaczają się nieprzeciętną pasją do swojego zawodu. Ponadto ich kwalifikacje pozwalają na efektywne wspieranie rozwoju dziecka.

Placówka dokłada wszelkich starań, by łączyć przyjemne z pożytecznym. Prowadzone zajęcia są wspaniałą zabawą dla dzieci i jednocześnie mają wymiar edukacyjny.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

HS MEDICAL POLAND

Fabryczna, 45 Tychy
Czytaj o firmie

Iluzjonista Konrad Mościński

Jana Kiepury, 25 Sosnowiec
Czytaj o firmie

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

Komorowskich, 29 Żywiec
Czytaj o firmie