Żłobek niepubliczny Wrocław Psie Pole - LUPU s.c.

Żłobek niepubliczny Wrocław Psie Pole - LUPU s.c. Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław Tel.: +48 605 951 060 https://luppopuppo.pl/
Żłobek niepubliczny Wrocław Psie Pole - LUPU s.c.
Żłobek niepubliczny Wrocław Psie Pole - LUPU s.c.

Rodzice dzieci poniżej trzeciego roku życia, którzy chcą lub muszą wrócić do pracy, zobowiązani są do zapewnienia swym pociechom opieki w czasie, gdy oni sami będą przebywać w miejscu zatrudnienia.

Bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem dla wielu, okazać się może żłobek niepubliczny na wrocławskim Psim Polu, luppopuppo.pl. To miejsce przyjazne dzieciom, stworzone przez zespół profesjonalnych opiekunów i współpracujących z nimi specjalistów, takich jak logopeda, psycholog czy też pielęgniarka.

Dzieci, uczęszczające do tego właśnie żłobka, mogą liczyć na wielopłaszczyznowy rozwój i kreatywne spędzanie czasu. W pakiecie usług placówki są lekcje z wykorzystaniem  języka obcego, zajęcia sportowe i wiele innych atrakcji.

Wyposażenie sal jest bardzo nowoczesne i przystosowane do potrzeb małych dzieci. Posiłki, które serwuje się maluchom, są zbilansowane i przygotowywane z najwyższą starannością.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

DCP Badania

Dyrekcyjna, 37 Wrocław
Czytaj o firmie

Olimp24 Rafał Klimek

Psie Budy, 14 Wrocław
Czytaj o firmie

LEDelektronik - hurtownia elektroniczna

Jerzego Bajana, 14 Wrocław
Czytaj o firmie