http://www.beautyart.pl/ • Kurs makijażu Kraków

http://www.beautyart.pl/ • Kurs makijażu Kraków Zgoda 13, 00-012 Warszawa Tel.: 22 416 62 92 https://beautyart.pl/
http://www.beautyart.pl/ • Kurs makijażu Kraków
http://www.beautyart.pl/ • Kurs makijażu Kraków

Chcesz pracować jako makijażystka, ale uważasz, że nie jesteś odpowiednio przygotowana do pracy? Postaw na kurs makijażu w krakowskiej szkole beautyart.pl, a na pewno posiądziesz potrzebną do wykonywania zawodu wiedzę praktyczną oraz teoretyczną.

Jest to szkoła, która wykształciła już wiele osób zajmujących się fryzjerstwem i makijażem. Stosują oni autorskie programy szkoleniowe, które przygotowywane są przez praktyków, pracujących na co dzień w zawodzie. Oczywiście wszyscy uczestnicy mają również dostęp do najwyższej jakości materiałów szkoleniowych! Więcej szczegółów na temat kursów zdradza strona internetowa, na której zamieszczono zarówno wszelkie programy zajęć, jak i informacje organizacyjne, takie jak ceny, proces rekrutacji i wiele więcej. Zadbaj o własny rozwój, aby oferować klientom jak najlepsze usługi.

Wyślij opinię na temat firmy.


Komentarz opublikowany przez: urisere
Dodany: 2019-06-05 12:49:28

Dzięki kursowi makijażu w szkole Beauty-Art miałam możliwość obcowania z profesjonalistami w tej dziedzinie, którzy potrafią w przystępny sposób podzielić się swoja wiedzą. Jestem wdzięczna losowi, że trafiłam właśnie do nich. Pozdrawiam serdecznie przy okazji. :)

Ocena: 3

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj o firmie

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Obozowa, 60 Warszawa
Czytaj o firmie

Solispharm Sp. z o. o.

Namysłowska, 21 Warszawa
Czytaj o firmie