Modelowanie ust kraków - https://stepien-dermatolog.pl/

Modelowanie ust kraków - https://stepien-dermatolog.pl/ Centrum E 21, - Tel.: 509 295 280 https://stepien-dermatolog.pl/
Modelowanie ust kraków - https://stepien-dermatolog.pl/
Modelowanie ust kraków - https://stepien-dermatolog.pl/

Na stronie internetowej stepien-dermatolog.pl znajduje się oferta gabinetu, w którym świadczone są usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wykorzystywane są tutaj różne sprzęty oraz nowoczesne preparaty, dzięki którym można pozbyć się wielu niedoskonałości takich jak zmarszczki, trądzik lub zmiany pigmentacyjne. W klinice znajdującej się w Krakowie wykonywane jest modelowanie ust. Metoda ta polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który umożliwia poprawę kształtu i wielkości warg, a także uniesienie opadających kącików. Substancję tę stosuje się również w zabiegach odmładzających. Nawilża skórę i pobudza produkcję kolagenu.

W gabinecie oferowana jest również lipoliza, która pomaga pozbyć się niepożądanej tkanki tłuszczowej. Można tu wykonać także trichoskopię. Badanie jest stosowane w celu oceny stanu włosów i skóry głowy. Często decydują się na nie osoby, których problemem jest łysienie. Dokładna diagnostyka z użyciem spektrofotometru ułatwia dobór odpowiedniej metody leczenia.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

AGTOM s. z o.o.

Władysława Jagiełły, 6 Kraków
Czytaj o firmie

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

oś. Avia, 3 Kraków
Czytaj o firmie

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański, 157 Odrowąż
Czytaj o firmie