Badania usg | Centrum Medyczne Kasprzaka Sp. z o.o

Badania usg | Centrum Medyczne Kasprzaka Sp. z o.o Kasprzaka 31, 01-255 Warszawa Tel.: +48 727 500 085 https://cmkasprzaka.pl/
Badania usg | Centrum Medyczne Kasprzaka Sp. z o.o
Badania usg | Centrum Medyczne Kasprzaka Sp. z o.o

W ofercie placówki medycznej znajdują się różne badania diagnostyczne. Jednym z nich jest cytologia, która służy do wykrywania nowotworów szyjki macicy. Do innych technik należy EKG, które przeprowadza się w przypadku podejrzenia niektórych chorób serca. Na stronie internetowej cmkasprzaka.pl oferowane są również badania USG. Są one często wykorzystywane przez ginekologów. Stosuje się je w celu monitorowania rozwoju płodu. Daje możliwość wykrycia różnych nieprawidłowości na każdym etapie ciąży.

Ultrasonografia jest metodą bezpieczną i nieinwazyjną. W placówce przyjmuje okulista, który zajmuje się leczeniem wad wzroku u dzieci i dorosłych. Można tu skorzystać z usług endokrynologa, którego specjalnością są zaburzenia hormonalne. W przychodni oferowana jest rehabilitacja wad postawy i innych nieprawidłowości dotyczących narządu ruchu. Fizjoterapeuta korzysta z różnych metod, które mogą przynieść ulgę w bólu i zapobiec pogłębianiu się patologicznych zmian. Zajmuje się także osobami, które doznały kontuzji.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj o firmie

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Obozowa, 60 Warszawa
Czytaj o firmie

Solispharm Sp. z o. o.

Namysłowska, 21 Warszawa
Czytaj o firmie