Korekta nosa Poznań | Klinika Złotowska dr Kubasik

Korekta nosa Poznań | Klinika Złotowska dr Kubasik Złotowska 63, 60-189 Poznań Tel.: 607229933 https://klinikazlotowska.pl/
Korekta nosa Poznań | Klinika Złotowska dr Kubasik
Korekta nosa Poznań | Klinika Złotowska dr Kubasik

Niewłaściwy kształt nosa może być powodem wielu kompleksów (ale i problemów przy oddychaniu), dlatego konsultację w tej sprawie (i ewentualny późniejszy zabieg korekcyjny) oferuje poznańska klinika. Odbywa się tam bowiem także i chirurgia nosa, co oznacza możliwość poprawy zarówno jego piramidy, jak i przegrody. Korekta nosa w Poznaniu zostanie oczywiście przeprowadzona przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów chirurgów. Zajmują się oni tą tematyką od wielu lat.

Gdy chodzi o konkrety, pacjent może ustalić np. dopasowanie wielkości, szerokości i długości tego narządu (by był proporcjonalny z całością twarzy), usunięcia zbyt wyraźnego garbu lub przeciwnie — wklęśnięcia, korekcję czubka (gdy jest zbyt zadarty lub perkaty), zwężenie samych nozdrzy itp. Strona klinikazlotowska.pl dodaje, że w przypadku problemów z oddychaniem odbywa się np. operacja przegrody czy skrzydełek bocznych.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

THINK Sp. z o.o.

Rubież, 46 Poznań
Czytaj o firmie

Komputronik Biznes

Wołczyńska, 37 Poznań
Czytaj o firmie

OMEGA Project Sp. z o. o.

Matejki, 36 Poznań
Czytaj o firmie