Przeglądy budowlane Poznań

Przeglądy budowlane Poznań Matejki 36, 60-768 Poznań Tel.: 780 037 291 http://www.omega-project.pl/
Przeglądy budowlane Poznań
Przeglądy budowlane Poznań

Nie da się ukryć, że przeglądy budowlane wpływają na bezpieczeństwo. W Poznaniu przeprowadza je firma, która swoją ofertę prezentuje na stronie omega-project.pl, gdzie można zasięgnąć również dokładnych informacji na temat cen świadczonych przez nią usług. Firma wykonuje nie tylko przeglądy roczne, ale również półroczne i pięcioletnie. Dba o to, by stan techniczny budynków nie zagrażał człowiekowi.

Dodatkowo w jej ofercie można znaleźć również nadzór inwestorski i wycenę nieruchomości. Jeśli potrzeba Ci doświadczonego rzeczoznawcy majątkowego, który pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję o sprzedaży, to koniecznie odwiedź podaną wcześniej stronę. Firma specjalizuje się w robieniu wycen lokali usługowych, mieszkań, a nawet zakładów produkcyjnych. Swoje usługi świadczy nie tylko na terenie Poznania, ale również na terenie powiatu poznańskiego.

Wyślij opinię na temat firmy.


Komentarz opublikowany przez: lisedora
Dodany: 2018-06-11 08:46:24

Fachowo i rzetelnie wykonany przegląd budowlany to, według mnie, gwarancja bezpieczeństwa w użytkowaniu budynku. W Omega Project można, poza taką usługą , uzyskać wycenę nieruchomości czy kompleksowy nadzór inwestorski.

Ocena: 5

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

THINK Sp. z o.o.

Rubież, 46 Poznań
Czytaj o firmie

Komputronik Biznes

Wołczyńska, 37 Poznań
Czytaj o firmie

Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce

Karpia, 17B Poznań
Czytaj o firmie