Metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie

Metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie os. Tysiąclecia 28, 61-255 Poznań Tel.: 508475965 https://jacekkielin.pl/
Metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie
Metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie

Szkolenia organizowane przez Ośrodek Wspierania Kompetencji Nauczycielskich i Terapeutycznych Jacek Kielin są niezwykle pomocne w codziennej pracy wychowawców osób niepełnosprawnych. Specjaliści mogą poznać techniki, które są stosowane w terapii uczniów z dysfunkcjami ruchowymi i intelektualnymi. Odpowiednia praca z podopiecznymi przynosi pozytywne efekty, wspiera ich rozwój.

Kursanci poznają metody pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie. Stymulacja zmysłów, masaże, odpowiednio dostosowane zajęcia są bardzo pomocne. Nauczyciele muszą zdawać sobie sprawę, iż ważna jest praca z całym ciałem młodego człowieka, wykorzystanie odpowiednich sprzętów rehabilitacyjnych. Jest to szczególnie istotne w przypadku podopiecznych, którzy zmagają się dysfunkcjami ruchowymi. Zajęcia powinny być urozmaicone i różnorodne, gdyż wówczas można osiągnąć najlepsze rezultaty.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

THINK Sp. z o.o.

Rubież, 46 Poznań
Czytaj o firmie

Komputronik Biznes

Wołczyńska, 37 Poznań
Czytaj o firmie

OMEGA Project Sp. z o. o.

Matejki, 36 Poznań
Czytaj o firmie