Odsysanie tłuszczu z brzucha Kraków

Odsysanie tłuszczu z brzucha Kraków Henryka Sienkiewicza 6/2, 33-300 Nowy Sącz Tel.: 736 557 575 https://medycynaintymna.pl
Odsysanie tłuszczu z brzucha Kraków
Odsysanie tłuszczu z brzucha Kraków

Wiele kobiet w Polsce narzeka na odkładanie się tłuszczu na brzuchu, nawet gdy nie ma go w innych miejscach ciała, a przy tym bardzo trudno jest go spalić. W takich przypadkach doskonale będzie skorzystać ze zdobyczy medycyny estetycznej, czyli zdecydować się na odsysanie tłuszczu z brzucha w krakowskiej klinice Medycyna Intymna. Liposukcja strzykawkowa, która proponowana jest w tym miejscu, jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i znacznie mniej inwazyjnym niż jej klasyczna postać. W dodatku nie zabiera wiele czasu i nie wymaga przechodzenia specjalnej rekonwalescencji, jest to więc rozwiązanie, które można zastosować w wielu przypadkach. Na stronie gabinetu znajduje się (niedługa) lista przeciwwskazań.

Jest to zaś szybki sposób na pozbycie się niechcianego tłuszczyku i znaczne wyszczuplenie talii. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które próbowały już różnych sposobów odchudzania tej partii ciała i nie zobaczyły oczekiwanych efektów. Jest to także znakomite uzupełnienie dla kuracji odchudzającej w przypadku, gdy uporczywy tłuszcz na brzuchu pozostał.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

AGTOM s. z o.o.

Władysława Jagiełły, 6 Kraków
Czytaj o firmie

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

oś. Avia, 3 Kraków
Czytaj o firmie

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański, 157 Odrowąż
Czytaj o firmie