Outsourcing abi

Outsourcing abi Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa Tel.: 22 537 5050 https://www.audytel.pl/
Outsourcing abi
Outsourcing abi

Przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony danych osobowych jest kluczowe dla ich bezpieczeństwa. Niespełnianie norm, które są wyznaczone prawem polskim i unijnym, w najlepszym wypadku może skutkować grzywną, w najgorszym – wyciekiem wrażliwych danych osobowych.

Dlatego też tak ważne jest, aby osoby, które zajmują się kontrolą, czy administrator danych osobowych dopełnia swoich obowiązków, podchodziły do swojego zadania z najwyższą rzetelnością. To zaś może zagwarantować outsourcing ABI. Zewnętrzni administratorzy bezpieczeństwa informacji podchodzą w pełni rzetelnie i profesjonalnie do swoich zadań, wskazując na nawet najdrobniejsze uchybienia, dzięki czemu można skuteczniej chronić dane.

W tym celu warto nawiązać współpracę z firmą Audytel, która od lat oferuje podobne usługi. To przedsiębiorstwo, które proponuje szerokie doradztwo w zakresie efektywności energetycznej, skuteczności zabezpieczeń IT, a także wykonuje audyty, dzięki którym wykazują słabe i mocne strony systemów teleinformatycznych. Kontakt do nich można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj o firmie

Sklep ORNO

Elektoralna, 9 Warszawa
Czytaj o firmie

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Obozowa, 60 Warszawa
Czytaj o firmie