Gashio - Twoja Perfumeria | Matowy top NeoNail

Gashio - Twoja Perfumeria | Matowy top NeoNail Langiewicza 38, 27-220 Mirzec Tel.: [email protected] https://www.gashio.pl/
Gashio - Twoja Perfumeria | Matowy top NeoNail
Gashio - Twoja Perfumeria | Matowy top NeoNail

Trendy w modzie dość szybko się zmieniają i nie inaczej jest w przypadku paznokci. W przeszłości dużym udaniem cieszyły się cekinowe wzory oraz przyciągające spojrzenia brokaty. Natomiast dziś obserwować możemy prawdziwą rewolucję w ich malowaniu, a to za sprawą lakierów matowych. Są one dostępne we wszystkich możliwych kolorach, a ich użycie gwarantuje oryginalny i elegancki efekt. Jest to doskonała propozycja dla kobiet, które nie przepadają za rzucającą się w oczy czerwienią lub błyszczącymi różami. Aksamitne wykończenie tego typu lakierów to doskonała propozycja zarówno na co dzień, jak i w przypadku eleganckich okazji.

Na uwagę zasługuje także fakt, że matowe lakiery będą bardzo dobrze prezentować się nie tylko na długich, ale też na krótkich paznokciach. Jeśli natomiast nie mamy ochoty wydawać pieniędzy na nieznane nam dotąd lakiery matowe, wówczas warto skusić się na matowy Top NeoNail. Jest on w stanie tworzyć satynowy efekt na dowolnym lakierze i nabyć go można w sklepie Gashio.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Gabinet stomatologiczny Estetic Dental

Zagórska, 15 Kielce
Czytaj o firmie

AudioHifi

Podklasztorna, 67 Kielce
Czytaj o firmie

Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz

Orląt Lwowskich, 72K Kielce
Czytaj o firmie