Merchandising wizualny - Visual Merchandising school&service

Merchandising wizualny - Visual Merchandising school&service Annopol 4, 03-236 Warszawa Tel.: +48730744407 https://www.visualmerchandising-school.pl/
Merchandising wizualny - Visual Merchandising school&service
Merchandising wizualny - Visual Merchandising school&service

Branża odzieżowa weszła w XXI wiek, starając się sprostać nowym wyzwaniom stawianym jej przez współczesnego klienta. Sklepy fizyczne konkurują obecnie nie tylko między sobą, ale również z wszechobecną sprzedażą online. Głównym trendem w marketingu modowym stał się więc merchandising wizualny. Jego założenia bazują na przekonaniu, że wypad na zakupy powinien być już nie tylko koniecznością, ale przyjemnością samą w sobie. Konsumenci odwiedzający aleje i centra handlowe pragną zapomnieć o codzienności i otworzyć się na nowe interaktywne doznania napływające z różnych stron w formie nienachalnych bodźców i inspiracji.

Szkolenia z aranżacji witryn i stylizacji manekinów organizowane przez Visual Merchandising School & Service to najlepsze źródło wiedzy dotyczącej najważniejszych trendów wizualnych. Są przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy pragną wypromować swoją markę i nadać jej prestiżu w oczach przechodniów.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj o firmie

Sklep ORNO

Elektoralna, 9 Warszawa
Czytaj o firmie

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Obozowa, 60 Warszawa
Czytaj o firmie