Balkoniki rehabilitacyjne • Ortomedyczny.pl

Balkoniki rehabilitacyjne • Ortomedyczny.pl Erazma z Zakroczymia 20, 03-185 Białołęka Tel.: 503871054 https://www.ortomedyczny.pl/
Balkoniki rehabilitacyjne • Ortomedyczny.pl
Balkoniki rehabilitacyjne • Ortomedyczny.pl

Wiele osób i to nie tylko niepełnosprawnych, ale też osób starszych czy też po różnych zabiegach chirurgicznych, potrzebuje stałej bądź okresowej rehabilitacji, żeby się usprawnić. Niewątpliwie pomocne są w takich przypadkach balkoniki i chodziki. Na rynku jest wiele rodzajów takich balkoników, są specjalne chodziki dla osób niepełnosprawnych, a także balkoniki rehabilitacyjne. Te ostatnie są najczęściej lekkiej konstrukcji, ponieważ są one stosowane zazwyczaj przez osoby, które są już w podeszłym wieku bądź po różnych zabiegach i poruszają się bardzo wolno, a balkonik służy im do podtrzymywania pozycji pionowej i wolnego przemieszczania się.

Jeśli nie wiesz, jaki balkonik wybrać, na ortomedyczny.pl możesz przejrzeć rodzaje różnych balkoników i poczytać sobie ich szczegółowe opisy oraz dane techniczne, a w razie konieczności możesz poprosić o pomoc konsultanta medycznego.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Proponowane firmy:

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj o firmie

Sklep ORNO

Elektoralna, 9 Warszawa
Czytaj o firmie

RISING STARS Adrianna Łojszczyk

Obozowa, 60 Warszawa
Czytaj o firmie